Zenden waarschuwt: "Als we allemaal denken dat PSV kans heeft"

Boudewijn Zenden en Mart van den Heuvel
Boudewijn Zenden en Mart van den Heuvel Foto: © BSR Agency

Boudewijn Zenden kijkt uit naar Liverpool - PSV, waar woensdagavond zijn twee grote liefdes samenkomen. Tegenover Sportnieuws.nl blikt de voormalig middenvelder vooruit op het duel.

Zenden gelooft in een stunt van PSV. "Je hebt altijd een kans en je kunt je afvragen of dit wel het juiste moment is", zegt hij over de optimisten rondom PSV. "In de competitie gaat het natuurlijk niet best bij Liverpool, maar dat zorgt juist voor druk om het in de Champions League extra goed te doen."

De voormalig PSV'er denkt dat de pijnlijke 3-0 nederlaag tegen Nottingham Forest extra motivatie biedt voor Liverpool. "Dan zijn ze des te meer gebrand om een goed resultaat neer te zetten. PSV heeft zeker een kans, maar je moet toch altijd oppassen. Als we nu allemaal denken dat ze kans hebben, dan ga je er daar straks af met 5-0", denkt hij.

De Ziggo-analist ziet degelijk wel kansen voor PSV. "PSV moet zorgen dat ze op voorsprong komen, want dat maakt de kans misschien wel iets groter op een stunt", vertelt hij. De ploeg van Arne Slot stond dit seizoen negen keer achter en verloor acht van die wedstrijden.

"Als we nu allemaal denken dat ze kans hebben, dan ga je er daar straks af met 5-0", waarschuwt Zenden. "We hebben van PSV gezien waartoe ze in staat zijn. Ze hebben de laatste weken weer het volste vertrouwen en ze staan weer eerste in de competitie. Je ziet dat tegenstanders veel problemen hebben met de vele beweging. Dat heb je kunnen zien tegen Napoli, dat totaal geen antwoord had", aldus Zenden.

Lees meer:
0 reacties