Wim Kieft zag PSV'er schutteren: "Dit is concentratie, gemakzucht"

Wim Kieft
Wim Kieft Foto: © BSR Agency

PSV was zaterdagavond te sterk voor SC Heerenveen, maar begon bepaald niet sterk aan de wedstrijd. De Friezen kwamen op voorsprong in Eindhoven, mede door een moment van onoplettendheid van Joey Veerman. Wim Kieft begrijpt wel dat er een soort van gemakzucht in PSV is geslopen.

"Dat is toch wel scherpte. Peter Bosz ontkrachtte dat vorige week een beetje, maar je staat zo ver voor, man", begint Kieft aan tafel bij NOS Studio Voetbal. "Onbewust... Je weet toch wel dat je kampioen wordt. En in de tweede helft herstelden ze zichzelf uitstekend. Misschien hebben ze dit ook effe nodig. De beker komt er ook nog aan."

"En je hebt twee spitsen terug. Die willen zich natuurlijk ook laten zien", gaat hij verder. Vervolgens ziet de oud-topscorer van PSV de beelden terug van de 0-1 van SC Heerenveen. Joey Veerman verspeelde op kinderlijke wijze de bal. "Ja... Dit is concentratie. Dit is gemakzucht, gewoon", aldus Kieft.

Lees meer:
0 reacties