Wim Kieft analyseert: "Peter Bosz heeft daar ook wel last van"

Wim Kieft
Wim Kieft Foto: © Orange Pictures

Wim Kieft ziet ook hoe Manchester City met zichzelf worstelt in de Engelse Premier League. Hoofdtrainer Pep Guardiola krijgt zijn ploeg maar niet aan de praat en de oud-PSV'er ziet een karaktereigenschap bij de Spanjaard die hij ook terugziet bij Peter Bosz.

"Als het dan niet loopt en je hebt zoveel succes meegemaakt, dan ben je als eindverantwoordelijke aan de beurt", schrijft Kieft in zijn column in De Telegraaf. "Dan is trainer zijn nog erger dan als spits een paar wedstrijden droog staan."

"Je krijgt te maken met leedvermaak, met mensen die het na al die successen juist leuk vinden als je verliest", gaat de voormalig topscorer van de Eindhovenaren verder. "Tegen die dynamiek moet je je wapenen en als je af en toe filmpjes op social media ziet langskomen, heeft Guardiola daar best moeite mee."

"Terwijl hij niet echt irritant aanwezig is als zijn elftal speelt. Alhoewel hij het laatste jaar wel te vaak zanikt over scheidsrechters. Zonder hem op hetzelfde niveau als Guardiola in te schalen, heeft Peter Bosz daar ook last van. Ze kunnen niet relativeren en gaan zelfs uit hun dak als ze met 3-0 winnen", aldus Kieft.

Zet in op PSV tegen Heracles Almelo!

PSV speelt zaterdagavond de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
13/12
PSV
20:00
Heracles Almelo
zo
21/12
FC Utrecht
12:15
PSV
za
10/01
PSV
20:00
Excelsior
za
17/01
Fortuna Sittard
20:00
PSV
za
24/01
PSV
20:00
NAC Breda
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 15 29 40
2 Feyenoord 15 23 34
3 NEC Nijmegen 15 14 27
4 Ajax 15 8 26
5 AZ 15 4 25
6 FC Groningen 15 0 23
7 FC Utrecht 15 6 22
Bekijk de hele stand