Wesley Sneijder kritisch op PSV'er: "Niet meer dan goede speler"

Wesley Sneijder
Wesley Sneijder Foto: © Pro Shots

Wesley Sneijder is het niet eens met alle lovende kritieken die PSV'er Joey Veerman de laatste weken heeft ontvangen. De recordinternational van Oranje denkt dan ook niet dat de Volendamse middenvelder een vaste basisspeler van Oranje moet worden.

"Nee, dat begrijp ik niet", reageert Sneijder bij Veronica Offside op de positieve geluiden omtrent Veerman. "Het is niet meer dan een goede voetballer. Hij is toch geen onomstreden Oranje-international? Als je zegt dat hij naar de Europese top moet… Nee. Als Koeman naar Borussia Dortmund – PSV heeft gekeken, heeft hij genoeg van Veerman gezien."

Sneijder is daarentegen wel enthousiast over Feyenoorder Quinten Timber. "Hij kan ballen veroveren, zoals in Heerenveen zondag, maar is bovenal in zowel verdedigend als aanvallend opzicht nuttig. Hij wordt een vaste basisspeler. Timber, Frenkie en dan Tijjani Reijnders op het middenveld, fantastisch. Ik denk te weten dat Koeman ook een fan van hem is.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
8/02
PSV
18:45
Willem II
za
15/02
PSV
16:30
FC Utrecht
za
1/03
Go Ahead Eagles
18:45
PSV
za
8/03
PSV
21:00
SC Heerenveen
za
15/03
RKC Waalwijk
20:00
PSV
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 21 45 50
2 Ajax 20 25 48
3 FC Utrecht 21 7 42
4 AZ 21 15 37
5 Feyenoord 20 17 36
6 FC Twente 20 14 35
7 Go Ahead Eagles 20 7 32
Bekijk de hele stand