'Walter Benítez verschijnt op de radar van Franse middenmoter'

Walter Benítez namens PSV
Walter Benítez namens PSV Foto: © Pro Shots

PSV maakt vrijwel wekelijks indruk in de Nederlandse Eredivisie, wat in de nodige interesse in de spelers resulteert. Ook doelman Walter Benítez staat er goed op bij een aantal clubs.

Eén van die clubs is het Franse Stade Rennais. De middenmoter uit de Ligue 1 zou op zoek zijn naar een vervanger voor de ervaren Steve Mandanda en zou de doelman van PSV op het oog hebben, zo meldt RMC Sport. "Hij kent de Ligue 1 perfect, want hij heeft al voor OGC Nice gespeeld", schrijft het medium over de PSV'er.

De reden dat Mandanda vervangen moet worden zou liggen bij de nieuwe hoofdtrainer Jorge Sampaoli. Hij zou inzetten op een nieuwe doelman en bepaald niet door één deur kunnen met de 39-jarige Mandanda. 

Zet in op PSV tegen SC Heerenveen!

PSV speelt vrijdagavond de thuiswedstrijd tegen SC Heerenveen. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties