Voormalig PSV-talent wil slagen bij Manchester United: ''Ik wil hier blijven''

Andreas Pereira behoort nog niet tot de vaste selectie van Louis van Gaal bij Manchester United, maar de pas 18-jarige middenvelder wordt gezien als één van de grote talenten van de jeugdopleiding. Op negen-jarige leeftijd kwam Pereira binnenlopen bij PSV. In 2011 werd de Braziliaan weggekaapt door Manchester United.

Pereira heeft een aflopend contract bij de Engelse grootmacht. "Mijn intentie is om bij Manchester United te blijven," begint Pereira. "De club heeft alleen nog niet met mij gesproken. Ik moet goed blijven trainen en mijn verplichtingen vervullen. Als god het wil, verlengt hij mijn contract."

Over mogelijke interesse weet Pereira niks. "Ik heb mijn zaakwaarnemer gevraagd om zijn werk te doen zonder mij daarover te informeren, zodat ik mij kan focussen op het veld. Ik moet alleen aan United denken, anders doe ik mijn werk niet goed. 

Lees meer: