VIDEO | Kostic aangekomen in Nederland: "Ga alles geven voor PSV"

Filip Kostic
Filip Kostic Foto: © Pro Shots

Filip Kostić is aangekomen in Nederland om zijn transfer naar PSV af te ronden. De Servische vleugelaanvaller staat voor een overstap naar Eindhoven nadat hij deze zomer transfervrij vertrok bij Juventus.

Kostić gaat naar verwachting een contract voor twee seizoenen tekenen bij de regerend landskampioen. Bij aankomst sprak de Serviër zijn enthousiasme uit over zijn nieuwe avontuur en zijn terugkeer in de Champions League. "Ik ben heel blij en enthousiast", vertelt Kostić, geciteerd door voetbaljournalist Gianluca Di Marzio. "Het is erg belangrijk voor me om weer in de Champions League te spelen. Ik hoop zo snel mogelijk klaar te zijn om het team te helpen."

De ervaren buitenspeler belooft zich volledig in te zetten voor PSV. "Ik beloof dat ik alles zal geven voor de club." Ook richtte Kostić zich nog tot Juventus en de supporters van de Italiaanse club. "Aan de Juventus-fans kan ik alleen maar zeggen: bedankt voor alles. Het is echt een fantastische club waar ik het naar mijn zin heb gehad. Ik zal ze blijven volgen en ze nooit vergeten", aldus Kostić bij aankomst op Schiphol. Daarna reisde hij direct door naar Eindhoven.

Lees meer:
0 reacties