"Veerman wordt één van de beste spelers van de Turkse competitie"

Anco Jansen en Marciano Vink begrijpen wel dat Joey Veerman naar Fenerbahce wil. Er is de nodige scepsis over de mogelijke transfer van de middenvelder van PSV.

Fenerbahce zou serieus in de markt zijn voor Veerman, die naar verluidt wel oren heeft naar de stap. "De echte topclubs in het buitenland kijken misschien naar een ander type speler. Als dan een club van het kaliber Fenerbahçe voorbijkomt, wat gewoon een topploeg is en waar je ook nog heel veel geld kan verdienen, dan snap ik dat je die stap wil maken", stelt Vink in Voetbalpraat van ESPN.

Jansen verwacht dat de Volendammer wel kan slagen in Turkije. "Hij wordt gewoon één van de beste spelers van de Turkse competitie", aldus de analist. "Maar het is wel een competitie waar je écht aan de bak moet. Het is een heel fysieke competitie, waar ook emotie een heel grote rol speelt. Hij kan daarin goed opvallen met zijn voetballende kwaliteiten, maar ook zijn er een aantal punten waar wij onze twijfels bij hebben."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
24/01
PSV
20:00
NAC Breda
zo
1/02
PSV
14:30
Feyenoord
zo
8/02
FC Groningen
16:45
PSV
vr
13/02
FC Volendam
20:00
PSV
za
21/02
PSV
18:45
SC Heerenveen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 19 36 52
2 Feyenoord 18 21 36
3 Ajax 19 11 34
4 NEC Nijmegen 18 15 32
5 FC Groningen 18 3 28
6 AZ 18 2 28
7 FC Twente 18 5 26
Bekijk de hele stand