Veerman: "Dat hadden veel mensen niet van PSV verwacht vooraf"

PSV treft op zondag 28 januari Bayern München in haar eigen Philips Stadion. Anderzijds moeten de Eindhovenaren op de 21ste al naar Newcastle United. Joey Veerman heeft goede hoop dat PSV ergens nog punten kan sprokkelen en door kan gaan in de Champions League. 

"Ik ben ten eerste blij dat we er al acht hebben. Ik denk niet dat veel mensen dat van ons hadden verwacht vooraf. Maar het zou lekker zijn als je nog ergens punten kan pakken. We weten dat het nog twee moeilijke wedstrijden zijn, maar we hebben meerdere moeilijke wedstrijden tot een goed einde gebracht", zegt Veerman tegenover de camera van PSV.

Newcastle United speelt liefst negen wedstrijden in januari. Dat kan PSV in de kaart spelen. Ook treffen zij nog PSG in de Champions League. PSV heeft daarentegen een kleine vakantie gehad. "Als je weet dat je vakantie krijgt, wen je daaraan. Maar als die er niet is, dan wen je er in je gedachtes aan dat je gewoon doorgaat."

"Misschien is het wel lekker om in je ritme te blijven", denkt Veerman. "Iedereen wil graag een paar dagen op vakantie en rust in de tent, maar zij zijn wel nog steeds in diezelfde modus die ze al vanaf het begin van het seizoen hebben."

Lees meer:
0 reacties