Van der Vaart voorspelt transfer: "Hij is niet meer te houden"

Rafael van der Vaart
Rafael van der Vaart Foto: © BSR Agency

Theo Janssen is groot fan van Noa Lang en vindt hem de beste PSV'er van de eerste seizoenshelft. Bij de NOS kiest men wie zij de beste speler van de eerste seizoenshelft vonden bij PSV. Unanimiteit is er niet onder de analisten. Janssen begint over Lang. 

"Hij is een beetje gek, een beetje anders. Ik was anders, hij ook. Dat is ook mede de reden dat ik Noa Lang kies. Maar hij kan ook geweldig voetballen. Een speler met geweldig veel potentie, meer potentie dan dat hij laat zien", zegt Janssen bij de NOS. "Ik hoop dat hij volgend jaar bij een heel grote club gaat spelen."

Rafael van der Vaart is het daarmee eens: "Ik geniet het meest van Noa Lang, maar Ricardo Pepi heeft de grootste ontwikkeling doorgemaakt. Die is eigenlijk niet meer te houden, hoewel Bosz Luuk de Jong er niet snel uit zal halen. Hij heeft zich in een hoog tempo verbeterd. Dat ‘ie hard werkt en kan scoren wisten we, maar dat hij ook zo kan mee voetballen als nu… dat had ik niet verwacht."

Pierre van Hooijdonk kiest voor Malik Tillman: "Superveelzijdig. Hij heeft controlerend gespeeld, op 6, en ook op 8 of op 10. Fysiek goed, box-to-box. Heeft een goed schot, maakt doelpunten, uit een vrije trap ook gescoord. Hij is een garantie voor acht goals of meer als middenvelder". 

Lees meer:
0 reacties