Valentijn Driessen: "Waarom? Omdat hij het aardig doet bij PSV"

Valentijn Driessen
Valentijn Driessen Foto: © BSR Agency

De selectie van het Nederlands elftal is bekend en wat opvalt is dat er slechts twee spelers uit de Eredivisie (Guus Til van PSV en Wout Weghorst van Ajax) zich hebben gemeld. Valentijn Driessen weet wel wat dat zegt over de Nederlandse competitie.

"Dat zegt dat de Eredivisie heel weinig voorstelt", reageert Driessen in het item Cocktailtje met... van Vandaag Inside. "Dat wisten we al en dat zien we iedere week, dat de Eredivisie weinig voorstelt. Guus Til heeft er bij Koeman nooit bij gezeten, maar hij zit er nu wel bij, omdat hij het aardig doet bij PSV."

"Maar waarom doet Til het aardig bij PSV? Onder andere omdat iemand hem al die ballen geeft", gaat hij verder. "Dan kan hij de ruimte opzoeken en dan is hij gevaarlijk als nummer-tien. En dat is Joey Veerman. Zo'n speler heeft het Nederlands elftal alleen niet. Koeman zoekt naar alles, maar een passer..."

"In de persconferentie zei ook iemand dat de bondsarts had gezegd dat het heel veel korte passes zullen worden. Omdat de omstandigheden niet uitnodigen tot veel diepgang, loopacties en een hoge intensiteit. En dan kan een koppel Til-Veerman best wat betekenen in het Nederlands elftal. Maar daar kiest hij niet voor", aldus Driessen.

Doe mee aan het WK-spel van PSVFans!

Het WK begint op donderdag 11 juni in de Canada, de Verenigde Staten en Mexico. Hoe ver gaat Oranje komen? Doe mee aan het WK-spel van PSVFans op Scorito!

Lees meer:
0 reacties