Valentijn Driessen: "Dan kan PSV hem voor veel geld van de hand doen"

Valentijn Driessen
Valentijn Driessen Foto: © NESimages

Valentijn Driessen denkt niet dat hoofdtrainer Peter Bosz er verstandig aan doet om Luuk de Jong dit seizoen definitief te passeren voor Ricardo Pepi. De journalist ziet echter wel de potentie van de Amerikaanse goalgetter.

"Bij PSV kan Pepi op termijn – op zijn vroegst volgend seizoen – De Jong opvolgen", schrijft Driessen in zijn column in De Telegraaf. "Mooi zou zijn als hij zich in de tussentijd op internationaal topniveau kan laten zien. Hem kwalijk nemen dat hij zich op dat podium tot dusver nooit heeft gemanifesteerd is niet fair, omdat hij nooit echt de kans heeft gekregen van Bosz."

"Wanneer de situatie het toelaat – bij een blessure van De Jong misschien woensdag al tegen Shakhtar Donetsk – zou het mooi zijn als Pepi zich een keer kan bewijzen in de Champions League", gaat hij verder. "Daarmee zou het mes aan twee kanten snijden voor PSV en Pepi. Slaagt de Amerikaan, dan kan hij op termijn de nieuwe spits van PSV worden en zo niet, dan kunnen de directeuren Marcel Brands en Earnest Stewart op zoek naar een andere topschutter als opvolger van De Jong, en Pepi voor goed geld van de hand doen."

"In de tussentijd kunnen PSV en Bosz profiteren van de luxepositie waarin zij verkeren. Want hoewel De Jong niet ter discussie staat, zal hij Pepi als concurrent steeds serieuzer nemen, terwijl de Amerikaan voelt dat zijn tijd eraan zit te komen. Dit betekent dat de twee het beste in elkaar naar boven halen, wat ze tot grote hoogte doet stijgen. Met PSV en Bosz als grote winnaar, sportief en financieel", aldus Driessen.

Zet in op PSV tegen Heracles Almelo!

PSV speelt zaterdagavond de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
13/12
PSV
20:00
Heracles Almelo
zo
21/12
FC Utrecht
12:15
PSV
za
10/01
PSV
20:00
Excelsior
za
17/01
Fortuna Sittard
20:00
PSV
za
24/01
PSV
20:00
NAC Breda
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 15 29 40
2 Feyenoord 15 23 34
3 NEC Nijmegen 15 14 27
4 Ajax 15 8 26
5 AZ 15 4 25
6 FC Groningen 15 0 23
7 FC Utrecht 15 6 22
Bekijk de hele stand