'Turkse journalist noemt andere reden voor afketsen Veerman-transfer'

Joey Veerman
Joey Veerman Foto: © MTB-Photo

Joey Veerman werd vorige maand serieus gelinkt aan een overstap naar Fenerbahce. De Turkse journalist Yağız Sabuncuoğlu meent te weten waarom de transfer uiteindelijk niet doorging. 

Veerman en Fenerbahce zouden al rond zijn en de Turkse club hoefde enkel nog de gelimiteerde afkoopsom te betalen aan PSV. De arrestatie van Fenerbahçe-president Sadettin Saran zou echter een stokje voor de transfer hebben gestoken, waarna Veerman en PSV aankondigden dat de middenvelder het seizoen afmaakt in Eindhoven.

Sabuncuoğlu noemt echter een andere reden voor het klappen van de deal. Hoofdtrainer Domenico Tedesco zou toch liever een ander type middenvelder willen. Dit weekend deed Fenerbahce een bod op Lazio-middenvelder Mattéo Guendouzi. 

Lees meer:
0 reacties