Guus Til wijst op cruciaal moment tegen Ajax: "Bepaalt de uitslag"

Guus Til en Jorthy Mokio
Guus Til en Jorthy Mokio Foto: © Pro Shots

Guus Til heeft met een goed gevoel teruggekeken op de overwinning van PSV bij Ajax. De Eindhovenaren waren zaterdagavond met 1-3 te sterk in de Johan Cruijff ArenA en maakten daarmee een einde aan een mindere reeks in Amsterdam. PSV had namelijk al vier jaar niet meer gewonnen op bezoek bij de Amsterdammers.

Waar de sleutel voor de overwinning lag, is voor Til duidelijk. "Ik denk met name in de tweede helft", vertelt de middenvelder aan het Eindhovens Dagblad. "Daarin waren we volwassen en gaven we er weinig weg. Voor rust waren er aan beide kanten grote kansen." Na de pauze wist PSV de wedstrijd steeds meer naar zich toe te trekken.

Voor rust kreeg Steven Berghuis nog een grote mogelijkheid om Ajax op voorsprong te zetten. Volgens Til had de wedstrijd zomaar anders kunnen verlopen als die kans was benut. "Momenten bepalen de uitslag. Bij topwedstrijden is dat vaak zo. De wedstrijd wordt misschien totaal anders als zij wel voorkomen", legt hij uit. "Na rust konden wij vanuit de counter spelen en moesten zij komen."

Til wil ondanks de overwinning nog geen grote conclusies verbinden aan de onderlinge verhoudingen tussen PSV en Ajax. "Het is nog maar het begin van het seizoen. Zij hebben nog een heel nieuw team met veel nieuwe spelers. Wij zijn ook nog niet zo lang begonnen", aldus de 28-jarige middenvelder. "Ik denk dat het nog wat vroeg is om daar wat over te zeggen."

Zet in op PSV tegen SC Heerenveen!

PSV speelt vrijdagavond de thuiswedstrijd tegen SC Heerenveen. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties