Theo Janssen reageert: "Dan was een rode kaart terecht geweest"

Theo Janssen
Theo Janssen Foto: © NESimages

PSV speelde zaterdagavond lange tijd tegen tien man, door een vroege rode kaart van AZ-speler David Møller Wolfe. Er is echter veel discussie ontstaan over de rode kaart, want veel mensen vinden de straf voor de Noorse verdediger te zwaar. 

"Als Til die bal had aangenomen en mee had kunnen nemen naar de goal, dan wordt het een andere situatie. Dan was rood terecht geweest", vertelt Theo Janssen aan tafel bij NOS Studio Voetbal. De voormalig middenvelder denkt dan ook dat rood in deze situatie een te zware straf was. "De bal is niet meer bespeelbaar, dus ik vind het ook een gele kaart."

"Daar ben ik het mee eens", reageert ook Go Ahead Eagles-trainer Paul Simonis. "Volgens mij pakt hij Til ook pas vast op het moment dat de bal al er voorbij is. Als je in dat voortraject al aan zijn shirt trekt, waardoor hij niet bij de bal kan, dan wordt het anders", aldus Simonis. Ibrahim Afellay sluit zich hier ook naadloos bij aan: "Niets aan toe te voegen."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
30/03
PSV
14:30
Ajax
za
5/04
FC Groningen
20:00
PSV
za
12/04
PSV
20:00
Almere City
do
24/04
FC Twente
21:00
PSV
za
3/05
PSV
21:00
Fortuna Sittard
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 25 35 63
2 PSV 25 45 55
3 FC Utrecht 26 7 49
4 FC Twente 25 19 46
5 Feyenoord 24 21 44
6 AZ 24 16 43
7 Go Ahead Eagles 25 6 41
Bekijk de hele stand