Teze uitgefloten bij invalbeurt: "Heeft hij ook een beetje verdiend"

Jordan Teze klapt naar het publiek in het Philips Stadion
Jordan Teze klapt naar het publiek in het Philips Stadion Foto: © Pro Shots

Jordan Teze viel zaterdagavond in bij PSV en werd door een deel van de supporters uitgefloten. De rechtsback weigerde in eerste instantie om te spelen wegens transferperikelen, maar kwam toch terug op die beslissing. Luuk de Jong snapt wel dat de fans kritisch zijn.

"Hij heeft zijn excuses aangeboden. Dat heeft hij heel netjes gedaan", zegt De Jong voor de camera van ESPN over Teze. "Hij kwam tot het inzicht dat het toch niet helemaal slim was van hem. We hebben hem vergeven. Hij is een jongen van de club. Hij geeft alles voor de club en dat zie je ook."

Een deel van de achterban was minder vergevingsgezind, zo bleek toen de verdediger twintig minuten voor tijd het veld opkwam met een fluitconcert. "Dat heb je altijd", zegt De Jong. "Dat heeft hij misschien ook een beetje verdiend, maar gelukkig is het allemaal weer goed gekomen."

PSV wint voor 50 (!) keer je inzet!

PSV speelt zaterdag tegen NAC Breda. Wint PSV in eigen huis? Bij BetMGM krijg je maar liefst 50 (!) keer je inzet bij een zege van PSV! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
25/01
PSV
18:45
NAC Breda
za
1/02
NEC Nijmegen
21:00
PSV
za
8/02
PSV
18:45
Willem II
za
15/02
PSV
16:30
FC Utrecht
za
1/03
Go Ahead Eagles
18:45
PSV
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 19 44 46
2 Ajax 19 24 45
3 FC Utrecht 19 7 40
4 Feyenoord 19 18 36
5 FC Twente 19 14 34
6 AZ 19 14 34
7 Go Ahead Eagles 19 7 31
Bekijk de hele stand