Stewart waarschuwt PSV: "Een aantal keer kom je er dan mee weg"

Peter Bosz, Earnest Stewart en Marcel Brands
Peter Bosz, Earnest Stewart en Marcel Brands Foto: © BSR Agency

Earnest Stewart ziet dat PSV een andere mentaliteit heeft dan in de afgelopen jaren. De directeur voetbalzaken beseft goed dat drie keer achter elkaar kampioen worden geen simpele opdracht is. 

"Er is een andere mindset gekomen bij de spelers", stelt hij bij Voetbal International. "Kampioen worden is één, maar kampioen blijven vraagt iets totaal anders. Daar zijn we vorig seizoen best tegenaan gelopen."

"We hebben toen wedstrijden gespeeld die we weliswaar wonnen, maar het kostte soms heel veel moeite ze om te draaien. Het is niet dat je een knopje induwt en dat je dan weer presteert. Een aantal keer kom je er dan mee weg door de kwaliteiten die je hebt", aldus de Amerikaan. 

"Dit seizoen was dat anders, begonnen we vaak heel goed aan wedstrijden. Iedere keer weer. Waren we soms de tweede helft wel een keer minder, maar was de basis voor winst al gelegd. Het geeft de mindset goed weer en hoe wedstrijden worden beleefd. Het is dus goed bevallen, zeker ook gezien het aantal punten voorsprong dat we hebben. Maar we moeten er wél in verder", besluit hij. 

Zet in op PSV tegen FC Twente!

PSV speelt zondagmiddag de thuiswedstrijd tegen FC Twente. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties