Stewart, Brands en Bosz oogsten lof: "Hebben goed werk geleverd"

Earnest Stewart in Oostenrijk
Earnest Stewart in Oostenrijk Foto: © Pro Shots

Guus Hiddink is lovend over het beleid bij PSV. De Eindhovenaren staan ruim bovenaan in de competitie en dat kan volgens de oud-trainer niet los worden gezien van een aantal bestuurlijke keuzes.

"Een belangrijke stap is gezet in de zomer. Earnest Stewart, Marcel Brands en Peter Bosz hebben echt goed werk geleverd op de transfermarkt", vertelt Hiddink in De Telegraaf. Onder andere Sergiño Dest, Noa Lang, Hirving Lozano en Jerdy Schouten kwamen naar het Philips Stadion.

Maar ook spelers die er al zaten, hebben zich uitstekend ontwikkeld volgens de voormalig trainer van de Eindhovense club. In het seizoen 1987/1988 lukte het hem ook om de eerste zeventien competitieduels te winnen. "Bosz heeft heel goed zijn filosofie overgebracht en daarbinnen hebben spelers grote stappen gemaakt."

"Ik was laatst nog op De Herdgang en daar kwam ik Ismael Saibari tegen", vervolgt Hiddink. "Ik heb tegen hem gezegd: ’Jij bent een schoolvoorbeeld van een moderne middenvelder. Fysiek sterk, dynamisch, goed in de één-tegen-één en in staat om in een hoge intensiteit te spelen’. Mooi om te zien hoe zo’n jongen zich dit seizoen ontwikkelt. En laten we niet vergeten dat Ruud van Nistelrooy vorig seizoen een goede basis heeft neergezet, waarop Bosz heeft kunnen doorbouwen."

PSV wint voor 50 (!) keer je inzet!

PSV speelt zaterdag tegen NAC Breda. Wint PSV in eigen huis? Bij BetMGM krijg je maar liefst 50 (!) keer je inzet bij een zege van PSV! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
25/01
PSV
18:45
NAC Breda
za
1/02
NEC Nijmegen
21:00
PSV
za
8/02
PSV
18:45
Willem II
za
15/02
PSV
16:30
FC Utrecht
za
1/03
Go Ahead Eagles
18:45
PSV
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 19 44 46
2 Ajax 19 24 45
3 FC Utrecht 19 7 40
4 Feyenoord 19 18 36
5 FC Twente 19 14 34
6 AZ 19 14 34
7 Go Ahead Eagles 19 7 31
Bekijk de hele stand