Stewart bevestigde PSV-interesse: "Kan zijn dat Itakura al binnen"

Ko Itakura namens Borussia Mönchengladbach
Ko Itakura namens Borussia Mönchengladbach Foto: © BSR Agency

Earnest Stewart gaf zondagavond bij NOS Studio Voetbal toe dat hij zaterdag een wedstrijd had bezocht om Ko Itakura nogmaals te bekijken. PSV-watcher Rik Elfrink heeft echter het gevoel dat de Eindhovenaren verder kijken dan de Japanse verdediger.

"Ik denk dat PSV twee backs nodig heeft en natuurlijk ook een vervanger voor Boscagli", begint de PSV-watcher in een video-item van het Eindhovens Dagblad. "Earnest Stewart gaf me alleen net iets té grif toe dat hij naar Ko Itakura was gaan kijken. Ik heb het gevoel dat ze misschien wel een ander op het oog hebben."

"Dat denk ik niet", reageert De Mos. "Het kan ook zijn dat hij al binnen is en dat er al een contract is, maar dat ze daar nog niet over willen praten. Later kun je dan uitleggen dat er nog getekend moest worden. Het geeft trouwens ook wel een beetje aan dat ze het niet zo zien zitten in Adamo Nagalo. Dat is ook een twijfelgeval, natuurlijk."

"Hoewel Stewart dat weersprak. Tuurlijk doet hij dat, maar Nagalo heeft natuurlijk nog niet zoveel gespeeld. En hij moet volgend seizoen wel meer gaan spelen", haakt Elfrink weer in. "Zeker voor de prijs waarvoor hij gehaald is", concludeert De Mos. "Zeven miljoen euro plus bonussen voor een speler van FC Nordsjaelland is veel geld."

Lees meer:
0 reacties