Speciaal weerzien met PSV: "Dat maakt het heel bijzonder"

Ernest Faber in het Philips Stadion
Ernest Faber in het Philips Stadion Foto: © BSR Agency

Ernest Faber kijkt uit naar zijn bezoek aan het Philips Stadion. De oefenmeester neemt het zaterdagavond met Heracles Almelo op tegen PSV. 

Faber was jarenlang als speler, (jeugd)trainer en hoofd jeugdopleidingen actief bij PSV. "Zo ben je nog in Australië, waar ik eigenlijk drie jaar werkzaam zou zijn, en zo sta je in het Philips Stadion", blikt hij vooruit in gesprek met Tubantia. Faber keerde onlangs terug uit Australië om als trainer en technisch directeur bij Heracles Almelo aan de slag te gaan. "Het is de plek waar ik ben opgegroeid. Dat maakt het heel bijzonder."

Het zal een loodzware opgave worden voor Heracles Almelo om niet met een nederlaag terug te keren. "Je hebt altijd een kans tegen PSV. Ze jagen je af en willen heel snel het verschil maken. Kom je daar op de één of andere manier doorheen, dan heb je altijd kans om een resultaat te halen", beseft Faber. "PSV is de beste ploeg van Nederland. Ik zie deze wedstrijd als een uitdaging voor ons."

PSV en Heracles Almelo trappen zaterdagavond om 20.00 uur af in het Philips Stadion in Eindhoven. 

Zet in op PSV tegen Newcastle United!

PSV speelt woensdag in de Champions League tegen Newcastle United. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
24/01
PSV
20:00
NAC Breda
zo
1/02
PSV
14:30
Feyenoord
zo
8/02
FC Groningen
16:45
PSV
vr
13/02
FC Volendam
20:00
PSV
za
21/02
PSV
18:45
SC Heerenveen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 19 36 52
2 Feyenoord 19 20 36
3 Ajax 19 11 34
4 NEC Nijmegen 18 15 32
5 FC Groningen 19 5 31
6 FC Twente 19 7 29
7 Sparta Rotterdam 19 -10 29
Bekijk de hele stand