Slot hekelt arbitrage: "Laat ik mijn naam maar weer eer aandoen"

Arne Slot tegen PSV
Arne Slot tegen PSV Foto: © Pro Shots

Liverpool verloor woensdagavond met 3-2 bij PSV in de Champions League. Arne Slot boekte dus een nederlaag met zijn ploeg, maar de trainer zei voor de camera van Ziggo Sport dat hij positief verrast was.

"Dat betekent niet dat ik niet veel had verwacht. Ik heb een aantal positieve dingen gezien, maar het resultaat is niet wat gehoopt hadden", zegt Slot tegen Ziggo Sport. "We stonden met de rust met 3-2 achter, ik had op basis van de eerste helft niet het idee dat dat nodig was. Maar het gebeurde wel."

Slot doelde daarmee ook op de arbitrage. De scheidsrechter liep Wataru Endo in de weg in aanloop naar de 2-2 van Saibari, maar hij keurde het doelpunt goed. "Laat ik de naam die ik in Nederland heb eer aandoen: dan loopt de scheidsrechter even in de weg voor Wataru... Als resultaat verliest hij de bal in een duel en krijgen we er eentje tegen." 

"De goals vielen op vervelende momenten, de manier waarop ook. In de zevende minuut van de extra tijd ging de bal er ook nog in, terwijl ik een bordje met vier minuten omhoog had zien gaan. Maar dat moeten wij ook beter doen. Het waren mooie goals en ik denk dat PSV al met al terecht heeft gewonnen", aldus Arne Slot.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
9/08
PSV
21:00
Sparta Rotterdam
zo
17/08
FC Twente
14:30
PSV
za
23/08
PSV
18:45
FC Groningen
za
30/08
PSV
20:00
Telstar
za
13/09
NEC Nijmegen
18:45
PSV
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
12 NAC Breda 0 0 0
13 NEC Nijmegen 0 0 0
14 PEC Zwolle 0 0 0
15 PSV 0 0 0
16 SC Heerenveen 0 0 0
17 Sparta Rotterdam 0 0 0
18 Telstar 0 0 0
Bekijk de hele stand