Sjoerd Mossou wijst naar PSV: "Dat ontbreekt eraan deze jaren"

Kenneth Perez stelde woensdag dat het seizoen van PSV niet helemaal geslaagd is. Arnold Bruggink en Sjoerd Mossou zijn het eens met de analist. 

PSV lijkt voor de derde keer op rij landskampioen te worden, maar ging dinsdagavond in de halve finale van de beker wel ten onder. "PSV is met afstand de beste ploeg van Nederland. In alle opzichten. Je hebt nu drie jaar met Bosz gewerkt. Je wil toch één seizoen de treble pakken of de kwartfinale halen van de Champions League?", stelt Mossou in Voetbalpraat van ESPN. "Als je naar deze jaren met Bosz kijkt, is dat hetgeen wat eraan ontbreekt."

Bruggink denkt dat de mindere vorm van Ajax en Feyenoord zorgt voor minder motivatie bij PSV. "Ze moeten de motivatie echt alleen uit zichzelf halen. PSV spreekt ook uit dat de Champions League topprioriteit is. Dat krijgen spelers ook mee", aldus de analist, die meent dat de ploeg van Bosz Guus Til mist. "Die levert altijd. In wedstrijden waar je innerlijke motivatie nodig hebt, heb je aan Guus Til een gouden kracht."

Lees meer:
0 reacties