Sjoerd Mossou prijst PSV'er: "Niet per se omdat-ie de beste was"

Sjoerd Mossou
Sjoerd Mossou Foto: © Pro Shots

Sjoerd Mossou heeft PSV zondagmiddag natuurlijk ook kampioen van Nederland zien worden. De journalist is enthousiast over een aantal spelers, waaronder vleugelaanvaller Noa Lang.

"Het is nog maar een maand of drie geleden dat Noa Lang pontificaal ruzie stond te maken met het PSV-publiek", schrijft Mossou in het Algemeen Dagblad. "Vanmiddag (maandag red.) klimt-ie triomfantelijk op de Platte Kar in het centrum van Eindhoven, toegejuicht door een uitzinnige menigte van dolblije PSV-fans. Met 'Noano op je feestje' weet je één ding zeker: saai wordt het nooit."

"Dat maakt hem in veel opzichten tot de Man van het Seizoen", gaat hij verder. "Niet per se omdat-ie de beste PSV’er was over alle 34 wedstrijden bezien. De meest constante en stabiele was Ivan Perisic. Malik Tillman voegde het meest toe met zijn individuele klasse. De enige echte leider? Nog altijd Luuk de Jong. Maar juist Lang verbeeldde dit krankzinnige seizoen het treffendst."

"Al was het maar omdat-ie ook zelf een beetje gek en onnavolgbaar is. In de winterstop en in de maanden daarna was de aanvaller voortdurend met randzaken en bijzaken bezig: exact het probleem van PSV in die periode. Maar daarna was Lang ook één van de eersten die opstond. Tegen Feyenoord in de Kuip in het bijzonder, met een optreden dat cruciaal bleek voor de wonderlijke comeback van PSV", aldus Mossou.

Lees meer:
0 reacties