'Sergiño Dest mogelijk voor de rest van het seizoen uitgeschakeld'

Sergino Dest
Sergino Dest Foto: © BSR Agency

Het zou zomaar kunnen dat Sergiño Dest niet meer in actie komt voor PSV dit seizoen. Meerdere bronnen rond de voetballer geven aan dat hij een vrij ernstige blessure heeft opgelopen, schrijft Voetbal International.

Voor de Eindhovenaren staan er nog vier Eredivisiewedstrijden in het speelschema. Het is al duidelijk dat hij komende donderdag niet zal spelen in de uitwedstrijd bij SC Heerenveen. Nu zou het ook zo kunnen zijn dat Dest de rest van de competitie ook moet laten schieten. Hij zal dan dus ook niet spelen tijdens de kampioenswedstrijd.

Als vervanger van de vleugelverdediger zouden Peter Bosz twee alternatieven in de selectie hebben met Mauro Júnior en Patrick van Aanholt. Beiden zouden zijn positie kunnen invullen. De huurling van FC Barcelona was een vaste waarde in de basis en speelde al in 37 officiële wedstrijden voor PSV. Daarom willen ze ook graag met hem verder. Het is echter nog onduidelijk wat hij zelf wil.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
9/08
PSV
21:00
Sparta Rotterdam
zo
17/08
FC Twente
14:30
PSV
za
23/08
PSV
18:45
FC Groningen
za
30/08
PSV
20:00
Telstar
za
13/09
NEC Nijmegen
18:45
PSV
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
12 NAC Breda 0 0 0
13 NEC Nijmegen 0 0 0
14 PEC Zwolle 0 0 0
15 PSV 0 0 0
16 SC Heerenveen 0 0 0
17 Sparta Rotterdam 0 0 0
18 Telstar 0 0 0
Bekijk de hele stand