Sepp van den Berg verklaart: "Daarna was PSV echt een optie"

Sepp van den Berg namens Brentford FC
Sepp van den Berg namens Brentford FC Foto: © BSR Agency

Sepp van den Berg zag best een toekomst voor zichzelf bij PSV. De Eindhovenaren wilden hem graag kopen afgelopen zomer, maar Van de Berg verkaste uiteindelijk voor 23 miljoen naar Brentford.

"Ik vind het een geweldige vent en trainer. Ik zag mezelf daar wel voetballen, om het kampioenschap spelen en in de Champions League", vertelt Van den Berg aan Voetbal International. "Ik ben een mensenmens en een trainer kan je écht overhalen om ergens te komen spelen. Na het gesprek met Bosz was het echt een optie om te gaan. Maar er komen ook andere dingen bij kijken. Dan doel ik op het geld en de transfersommen in Engeland."

Van den Berg is inmiddels een vaste waarde bij Brentford. In de toekomst zou de 23-jarige verdediger graag om de prijzen willen spelen. "Ik heb Liverpool kampioen zien worden. Begrijp me niet verkeerd, ik ben blij dat ik ben weggegaan, maar uiteindelijk voetbal je om prijzen. Je wil in je carrière een keer kampioen worden en de beker winnen."

Zet in op PSV tegen AZ!

PSV speelt zaterdagavond de thuiswedstrijd tegen AZ. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties