Schouten schuldbewust: "Ik heb wel een beetje een zure nasmaak"

Jerdy Schouten
Jerdy Schouten Foto: © BSR Agency

Jerdy Schouten steekt de hand in eigen boezem na het gelijkspel tegen Bayer Leverkusen (1-1). De aanvoerder van PSV ging in de fout bij de openingsgoal. 

Schouten gaf de bal in een vol strafschopgebied aan Armando Obispo, maar die zag dat niet aankomen. "Ik had hem niet in moeten spelen", geeft de middenvelder toe aan Ziggo Sport. "Ik had hem in één keer weg moeten schieten. Het probleem is dat ik hem aannam. En toen moest ik iemand uitkiezen, maar ik had hem gewoon weg moeten schieten. Dan had hij ook niet die bal gekregen." 

PSV kwam daarna nog op gelijke hoogte, maar Schouten is niet tevreden met het gelijkspel. "Ik denk dat we de tweede helft echt heel goed spelen, dus ik heb wel een beetje een zure nasmaak", oordeelt hij. "We hadden vooraf afgesproken dat we iets minder druk zouden zetten en soms in een laag blok zouden komen. Alleen zag je wel een groot verschil met hoe makkelijk zij via de zijkanten doorkwamen. In de tweede helft hadden we dat veel beter onder controle."

Lees meer:
0 reacties