Saibari over interlandkeuze: "Heeft me geprobeerd te overtuigen"

Ismael Saibari namens de nationale ploeg van Marokko
Ismael Saibari namens de nationale ploeg van Marokko Foto: © Pro Shots

Ismael Saibari is trots Marokkaans international. De middenvelder van PSV had echter de nodige keuze voor zijn interlandcarrière. 

Saibari werd geboren in Spanje en woonde daarna vanaf zijn zesde in België. "Ik heb drie nationaliteiten", vertelt hij aan Het Belang van Limburg. "Met Spanje heb ik weinig. Ik voel me Antwerpenaar en Belg, maar toch vooral Marokkaan. Daarom koos ik al op erg jonge leeftijd voor de jeugdploegen van Marokko."

De Belgische bond hoopte nog wel op de inmiddels 24-jarige Saibari. "Roberto Martinez (voormalig bondscoach België red.) heeft me nog proberen te overtuigen om te switchen, maar ik heb mijn hart gevolgd", legt hij uit. "Martinez begreep dat." Saibari heeft inmiddels zeven wedstrijden voor Marokko achter zijn naam staan. 

Zet in op PSV tegen FC Groningen!

PSV speelt zondagmiddag de uitwedstrijd tegen FC Groningen. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties