Saibari en Salah-Eddine na penaltyserie naar finale Afrika Cup

Ismael Saibari
Ismael Saibari Foto: © BSR Agency

Marokko heeft zich na een zenuwslopende penaltyserie geplaatst voor de finale van de Afrika Cup. Na 120 minuten voetbal zonder doelpunten trok de ploeg aan het langste eind vanaf elf meter. Doelman Bounou werd de held door twee Nigeriaanse strafschoppen te stoppen.

PSV-middenvelder Ismael Saibari liet zich in de eerste helft zien met een schot op doel, maar wist doelman Stanley Nwabali niet te passeren. Ook Achraf Hakimi was dichtbij met een gevaarlijke vrije trap. Ondanks een licht overwicht slaagde Marokko er niet in om in de reguliere speeltijd of verlenging te scoren.

In de strafschoppenserie gaf Marokko geen krimp en zo dwong het een plek in de finale af. Zondag wacht het duel met Senegal, waarin Marokko voor het eerst sinds 2004 weer om de Afrikaanse titel speelt. Voor PSV-spelers Saibari en Salah-Eddine dé kans om een grote prijs te winnen met Marokko in eigen thuisland.

Lees meer:
0 reacties