Ryan Flamingo: "Hopelijk speelt hij volgend jaar ook bij PSV"

Ryan Flamingo baalt van de nederlaag tegen Juventus. De verdediger denkt dat PSV best een aardige wedstrijd speelde, maar dat de wedstrijd op een paar kleine momentjes is beslist.

"Het is natuurlijk balen dat de details in de wedstrijd de verkeerde kant opvallen", vertelt Flamingo voor de camera van VoetbalPrimeur. "Je voelt dat je een redelijke wedstrijd speelt, je voetbalt er een aantal keren onderuit en je wint vaak je duels. Dat het dan op details wordt beslist, dat is jammer."

"Je moet het dan op 1-1 houden. Dat is niet gebeurd, maar we hebben nog een wedstrijd. Daar gaan we gewoon voor", gaat de verdediger verder, die ook bevraagd wordt naar de rol van Ivan Perisic bij PSV. "Wat we van Perisic kunnen leren? We kunnen heel erg veel van die man leren. Hij is altijd het langst op de club en doet het meest voor het voetbal."

"Hij heeft natuurlijk heel veel ervaring en hoe hij vandaag (dinsdag, red.) ook weer speelt op 36-jarige leeftijd... Dat is heel knap. Hij kan met beide benen ook schieten. Voor ons is het een topper en we mogen blij zijn dat hij er is. En hopelijk is hij er volgend jaar ook", aldus Flamingo.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
22/11
NAC Breda
16:30
PSV
zo
30/11
PSV
12:15
FC Volendam
za
6/12
SC Heerenveen
16:30
PSV
za
13/12
PSV
20:00
Heracles Almelo
zo
21/12
FC Utrecht
12:15
PSV
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 12 23 31
2 Feyenoord 12 19 28
3 AZ 12 7 24
4 Ajax 12 5 20
5 FC Utrecht 12 6 19
6 FC Groningen 12 0 19
7 NEC Nijmegen 12 9 18
Bekijk de hele stand