Ruud Gullit roemt sterspeler van PSV: "Mag ik nog wat zeggen?"

Ruud Gullit aan tafel bij voetbaltalkshow Rondo
Ruud Gullit aan tafel bij voetbaltalkshow Rondo Foto: © Pro Shots

Ruud Gullit vindt het verbazingwekkend dat Jerdy Schouten, die op dit moment met een blessure kampt, nauwelijks genoemd wordt door fans en volgers van het Nederlands elftal. Ondanks zijn geweldige prestaties bij PSV en het succesvolle EK, waar Nederland de halve finale bereikte, lijkt niemand hem te missen. 

Gullit vindt het onterecht dat Schouten nu niet meer genoemd wordt, terwijl hij eerder een sleutelrol speelde bij Oranje. De kritiek komt naar voren tijdens een gesprek bij het programma Rondo. "Mag ik nog wat zeggen? Ik vind het zo opmerkelijk dat Schouten, die een van de belangrijkste spelers is geweest, door niemand wordt genoemd", zegt Gullit. "Niemand heeft het over hem. Alsof hij zomaar weer opzij is gezet. Die man heeft zó goed gespeeld voor het Nederlands elftal."

Gullit vraagt zich af of Schouten’s status een rol speelt in zijn huidige positie. "Misschien moet Schouten dan uiteindelijk naar nog een grotere club gaan. Hij heeft het geweldig gedaan bij PSV, maar ik vind het zo opmerkelijk. Niemand heeft het nog over hem."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
1/03
Go Ahead Eagles
18:45
PSV
za
8/03
PSV
21:00
SC Heerenveen
za
15/03
RKC Waalwijk
20:00
PSV
zo
30/03
PSV
14:30
Ajax
za
5/04
FC Groningen
20:00
PSV
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 22 31 54
2 PSV 23 45 52
3 FC Utrecht 23 6 43
4 Feyenoord 22 20 40
5 AZ 22 17 40
6 FC Twente 22 16 39
7 Go Ahead Eagles 22 6 35
Bekijk de hele stand