Ronald Koeman zeer verbaasd door PSV-situatie: "Dat is absurd"

Ronald Koeman heeft zich verbaasd over de laatkomers bij PSV. Vorig seizoen werd Ismael Saibari een keer uit de wedstrijdselectie gelaten nadat hij een aantal keer te laat was gekomen. 

Koeman meent dat aanvallende spelers vaak meer egoïstische trekjes hebben dan andere spelers en daar moeten trainers goed mee omgaan. "Je moet vrijheid geven aan spelers die iets extra’s aan een team kunnen geven", vertelt de bondscoach in de podcast 1 op 1 met Rob Jansen

De oefenmeester wijst naar PSV, waar eerder dit seizoen ook Sergino Dest door Peter Bosz gestraft werd voor te laat komen. "Wat bij PSV laatst gebeurde, dat spelers te laat komen voor een bespreking op een dag van de wedstrijd, dat is absurd", oordeelt Koeman. "Dat is slecht voor een team als dat gebeurt."

Koeman begrijpt wel dat Bosz gelijk ingreep. "Daar moet je op ingrijpen", benadrukt hij. "Dat verstoort je groep en wat je met elkaar wilt doen. Je moet alles doen voor het team. Maar je hebt wel spelers nodig die extra aanvallende kwaliteiten hebben. Die spelers zijn nog weleens egoïstisch, of denken dat het om hen draait of willen niet altijd binnen het groepsproces bewegen. Tot een bepaalde hoogte kun je vrijheden geven."

Lees meer:
0 reacties