Roelof Luinge geeft opties voor PSV-Ajax: "Dat verdienen de fans"

Roelof Luinge
Roelof Luinge Foto: © Pro Shots

Roelof Luinge denkt dat de KNVB er goed aan doet om een topscheidsrechter te zetten op de wedstrijd PSV-Ajax. De voormalig Eredivisie-scheidsrechter gelooft dat er slechts een paar mogelijkheden zijn.

"Dan zijn er maar twee kandidaten. Deze wedstrijd is zo belangrijk, die moet in handen zijn van of Danny Makkelie of Serdar Gözübüyük . Andere opties zijn er niet. Het gaat hier om de landstitel, er mag niets mis gaan", meent Roelof Luinge in het Algemeen Dagblad. De voormalig arbiter denkt echter niet dat Dennis Higler de schijnwerpers op de arbitrage heeft gezet door zijn grote fout in de wedstrijd tussen Ajax en AZ. 

"Maar reken maar dat Higler een paar slechte dagen heeft gehad. Dit wil je natuurlijk niet als scheidsrechter", vervolgt hij. Luinge oppert Danny Makkelie als arbiter, ondanks zijn verleden met PSV-trainer Peter Bosz. "Ik denk niet dat zoiets nog een rol kan spelen. Er worden wel eens dingen gezegd over een scheidsrechter, maar ik zou denken dat dat iets uit het verleden is."

Toch denkt hij dat de KNVB voor die andere optie kiest. "Serdar Gözübüyük is in vorm", legt hij verder uit. "Ik denk dat KNVB voor hem kiest. Je hoopt dat het zondag qua arbitrage gewoon goed gaat. Dat verdienen de spelers en de supporters en de hele competitie", aldus Luinge.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
3/05
PSV
21:00
Fortuna Sittard
zo
11/05
Feyenoord
14:30
PSV
wo
14/05
PSV
20:00
Heracles Almelo
zo
18/05
Sparta Rotterdam
14:30
PSV
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 30 36 73
2 PSV 30 55 67
3 Feyenoord 29 32 59
4 FC Utrecht 30 15 59
5 FC Twente 30 12 48
6 AZ 30 14 47
7 Go Ahead Eagles 29 6 46
Bekijk de hele stand