Robin van Duiven keek naar oud-PSV'er: "Hij was altijd een leider"

Robin van Duiven viert een treffer
Robin van Duiven viert een treffer Foto: © Pro Shots

Robin van Duiven beleeft samen met Jong PSV een geweldige start van het seizoen. De aanvoerder van Jong PSV is flink op schot, maar beseft echter ook dat het verschil tussen de Keuken Kampioen Divisie en de Eredivisie groot is.

"Daar heeft Stijn Schaars het met ons ook vaak over. Je moet er echt klaar voor zijn. Als jonge jongen wil je dolgraag, maar als de trainer je nog niet bij de groep pakt? Dan moet je meer laten zien en nog meer goals maken", vertelt hij in het Eindhovens Dagblad. "Wat ik kan verbeteren? Ik denk dat ik in het drukzetten wel een leider ben, maar ik moet de bal in sommige situaties nog beter bij me houden en soms sneller kaatsen."

"Daar werk ik hard aan. Ik kijk weleens naar de ontwikkeling van bijvoorbeeld Luuk de Jong. Hij was ook altijd een leider, die veel goals kon maken. Dat spreekt me aan", vervolgt hij. "Ik ben nu lekker bezig. Als spits hou je alles bij op de topscorerslijst en natuurlijk wil ik dat worden."

"Maar ik ga me met de ploeg vooral weer klaarmaken voor Cambuur-uit (vrijdag red.), wat een geweldig mooie uitdaging voor ons is. Ik heb daar nu al zin in. Dat is een topclub in onze competitie, met een vol stadion. Lekker fanatiek. Dat zijn wij ook. We gaan ook daar weer voor de winst", aldus Van Duiven.

Lees meer:
0 reacties