Ringo Meerveld: "Dan straft PSV het negen van de tien keer af"

Ringo Meerveld tegen PSV
Ringo Meerveld tegen PSV Foto: © Pro Shots

Gelegenheidsspits Ringo Meerveld baalt van het 4-1 verlies van zijn SC Heerenveen tegen PSV. Hij zag een PSV dat simpelweg de sterk was, maar het gevoel dat er wat te halen viel verloor hij nooit. 

Ringo Meerveld stond in de spits, wat hij nog niet eerder had gedaan. "Ik had nog nooit in de spits gestaan, ook in de jeugd niet. Nu moest het en ik moest het zo goed mogelijk invullen", zegt Meerveld voor de camera van Omrop Fryslân.

Al snel stond het echter 2-0 en leek het een lastige taak te gaan worden. "Na de 2-0 weet je dat het moeilijk gaat worden. We hebben daarna nog twee grote kansen gehad, maar die maakten we niet en zij met hun kwaliteit wel. Dan wordt het wel moeilijk. Maar we voelden ons niet kansloos, dat nooit", meent Meerveld. "Ik denk dat iedereen gewoon 110% gaf."

Fouten maken mag dan echter niet. "Als wij gewoon een foutje maken, gaan zij het negen van de tien keer afstraffen", zegt Meerveld. "Daar hebben ze kwaliteit genoeg voor. Als wij uit positie staan, dan hebben zij de kwaliteit om dat af te straffen."

Daardoor is het avontuur in de KNVB Beker voorbij. "Ik had lang het gevoel dat we terug konden komen. Natuurlijk wil je winnen en door in het bekertoernooi, dat hadden we ook uitgesproken. Maar vandaag waren we gewoon de mindere."

Zet in op PSV tegen FC Groningen!

PSV speelt zondagmiddag de uitwedstrijd tegen FC Groningen. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties