'Rigo stapt in vliegtuig voor trainingskamp met mogelijk nieuwe club'

Dante Rigo
Dante Rigo Foto: © Pro Shots

Dante Rigo is deze week met het Belgische Beerschot op trainingskamp. De middenvelder staat nog onder contract bij PSV, maar de clubs willen vandaag tot een akkoord komen over een transfer.

Dat laat Rik Elfrink van het Eindhovens Dagblad weten. De middenvelder komt niet voor in de plannen van Roger Schmidt en trainde in de eerste seizoenshelft mee bij Jong PSV. Daar mocht hij geen wedstrijden spelen vanwege zijn leeftijd. De afgelopen weken was hij op proef bij Sparta Rotterdam, maar dat liep op niks uit.

Daardoor kan hij zich nu laten zien bij de Belgische club. Beerschot kan wel wat nieuwe spelers gebruiken, gezien de ranglijst. De ploeg staat laatste met negen punten uit twintig duels.

Zet €10 in & ontvang €50 euro aan FREE bets!

Heb jij vertrouwen in PSV komend weekend? Unibet heeft een mooie actie voor nieuwe spelers! Klik hier om je te registreren, zet minimaal 10 euro in op PSV (of een andere wedstrijd) en krijg maar liefst vijf GRATIS weddenschappen van 10 euro!

Lees meer:
0 reacties
Agenda
wo
27/09
PSV
18:45
Go Ahead Eagles
za
30/09
PSV
18:45
FC Volendam
zo
8/10
Sparta Rotterdam
16:45
PSV
za
21/10
PSV
18:45
Fortuna Sittard
zo
29/10
PSV
14:30
Ajax
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 5 16 15
2 AZ 5 13 15
3 FC Twente 5 8 12
4 Feyenoord 5 14 11
5 Sparta Rotterdam 6 2 11
6 Go Ahead Eagles 5 3 10
7 Excelsior 6 2 9
Bekijk de hele stand