Ricardo Pepi ruwe diamant bij PSV? "Hij kan 40 miljoen opleveren"

Ricardo Pepi is blij na een doelpunt
Ricardo Pepi is blij na een doelpunt Foto: © Pro Shots

Ricardo Pepi lijkt zich bij PSV steeds meer te profileren als de opvolger van Luuk de Jong. Hoewel de oudgediende nog altijd erg belangrijk is voor PSV, lijkt het tijdperk van Pepi dan eindelijk aan te breken in de voorhoede van de Eindhovenaren.

Rik Elfrink van Eindhovens Dagblad maakt een analyse. "Het eerste seizoen van Pepi in Eindhoven verliep voor de Amerikaan individueel licht teleurstellend. PSV beleefde een superjaar, maar hij kwam ‘slechts’ tot 458 speelminuten in de eredivisie. Wel scoorde hij daarin zeven keer en gaf Pepi zelden of nooit blijk van ergernis richting De Jong. Sterker nog: hij gaf de captain complimenten. Onlangs noemde hij De Jong nog een ‘legend’ van PSV. De aanvoerder zelf zag een veelbelovende collega aan het werk, zo bleek bij zijn interviews. Een soepele spits die eenvoudig scoort, maar als aanspeelpunt, leider en strijder nog heel veel kan leren van De Jong."

Maar blijven zowel Pepi als De Jong? "Beide spitsen komende winter behouden en inzetten op basis van hun kwaliteiten én die van de tegenstanders lijkt voor PSV het beste. Daarbij kan ook meewegen dat Pepi in de toekomst zomaar eens 30 of 40 miljoen euro kan opleveren, als hij aan de lopende band blijft scoren. Of misschien nog wel meer geld. De Jong heeft als 34-jarige ook niet meer het eeuwige leven als voetballer en moet tijdig afgelost worden. Dit seizoen ook omdat hij sowieso soms rust nodig heeft. Maar De Jong blijft tijdens zijn optredens robuust en vaak goed. Hij geeft dit PSV een gezicht", besluit Elfrink.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
30/03
PSV
14:30
Ajax
za
5/04
FC Groningen
20:00
PSV
za
12/04
PSV
20:00
Almere City
do
24/04
FC Twente
21:00
PSV
za
3/05
PSV
21:00
Fortuna Sittard
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 26 35 64
2 PSV 26 48 58
3 FC Utrecht 26 7 49
4 Feyenoord 25 25 47
5 FC Twente 26 15 46
6 AZ 25 16 44
7 Go Ahead Eagles 26 7 44
Bekijk de hele stand