René van der Gijp lyrisch over PSV'er: "Dat vind ik nog steeds"

René van der Gijp
René van der Gijp Foto: © Pro Shots

René van der Gijp denkt dat Ismael Saibari momenteel de enige speler in de Eredivisie is die de absolute top aankan. De analist vraagt zich wel af of de Belgische Marokkaan niet te oud is. 

Saibari is dit seizoen opnieuw een van de uitblinkers in Nederland. "Ik heb twee jaar geleden gezegd: de enige in Nederland die mee zou kunnen op het niveau van Arsenal, Manchester United, Liverpool, Atlético Madrid is Saibari", zo stelt Van der Gijp in KieftJansenEgmondGijp. "Dat vind ik nog steeds. Ik keek even voor de lol, en die jongen wordt 26. Is dat te oud om je op het allerhoogste niveau aan te passen?"

Volgens de voormalig profvoetballer heeft Saibari wel de kwaliteiten. "Hij is fysiek oké, er loopt echt wel iemand. Het is niet zo dat als je hem een schouderduw geeft, hij op de grond ligt. Hij kan goed koppen en hij maakt ook wel mooie goals. Die tegen Bayern München was echt een mooie goal. Dat is geen goal die je elke week in Engeland ziet", aldus Gijp, die wel een tussenstap adviseert aan Saibari. "Als je naar Arsenal zou willen, zou je eigenlijk nog een stap moeten maken."

Zet in op PSV tegen AZ!

PSV speelt zaterdagavond de thuiswedstrijd tegen AZ. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties