Rayhi niet eens met kritiek: "Alleen teleurstelling in Nederland"

Mohamed Rayhi in het shirt van PSV
Mohamed Rayhi in het shirt van PSV Foto: © Pro Shots

Mohamed Rayhi begrijpt niet dat er zoveel kritiek op het WK voor clubs is. De oud-PSV'er neemt met Wydad deel aan het lucratieve toernooi in de Verenigde Staten. 

Er klinkt al sinds de aankondiging kritiek op het vernieuwde WK voor clubs, maar daar sluit Rayhi zich niet bij aan. "Dat is volgens mij alleen in Nederland zo uit teleurstelling dat er geen Nederlandse club mee mag doen", vertelt de voormalig PSV'er aan de Telegraaf. "Het is een geweldig toernooi met een enorm prijzengeld en alles is hier fantastisch georganiseerd. We spelen behalve tegen Manchester City ook tegen Juventus en Al Ain. Geweldige affiches."

Ook het argument over overbelasting gaat er bij de dertigjarige aanvaller niet in. "Al die profs die miljoenen verdienen kunnen toch wel een zomertoernooi spelen en hun vakantie daarna vieren?", aldus Rayhi. "Het WK voor landen is toch ook gewoon in de zomer. Als je dat allemaal niet aankunt, dan moet je geen voetbalprof worden en kun je beter in een callcenter gaan werken."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
9/08
PSV
21:00
Sparta Rotterdam
zo
17/08
FC Twente
14:30
PSV
za
23/08
PSV
18:45
FC Groningen
za
30/08
PSV
20:00
Telstar
za
13/09
NEC Nijmegen
18:45
PSV
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
12 NAC Breda 0 0 0
13 NEC Nijmegen 0 0 0
14 PEC Zwolle 0 0 0
15 PSV 0 0 0
16 SC Heerenveen 0 0 0
17 Sparta Rotterdam 0 0 0
18 Telstar 0 0 0
Bekijk de hele stand