Ramselaar belangrijk voor PSV: ''Ik heb het wel naar mijn zin''

Bart Ramselaar wordt steeds belangrijker voor PSV. De jonge middenvelder annex aanvaller was zaterdagavond trefzeker, bij PSV - NEC (3-1). Toch ging het niet zo makkelijk als de uitslag doet vermoeden. 

"Waarom het zo moeilijk ging? Dat weet ik ook niet", aldus Ramselaar bij FOX Sports. "We waren slordig. Natuurlijk speelt NEC iets anders dan de meeste teams in de Eredivisie, het midden was dicht en het was lastig om daar doorheen te voetballen. Dat ligt toch wel aan onszelf denk ik." PSV moest in de laatste tien minuten zelfs tijd gaan rekken. "Dat was wel even spannend. Maar ik denk dat we het in de slotfase toch wel eerder af hadden moeten maken. Zij krijgen nog twee kansen, onder meer met die afgekeurde goal."

Ramselaar maakte zijn eerste treffer voor PSV dit seizoen in Nijmegen, tegen NEC. Nu is het dus weer raak. "Dat is wel lekker, ja. Het was een frommelgoal, maar die tellen ook." Ramselaar, van origine een middenvelder, speelt de laatste weken als een verkapte linksbuiten. "Ik heb een redelijk vrije rol, dat vind ik prima. Ik heb het wel naar mijn zin." 

Volgende week staat het duel met Feyenoord op het programma. "Wij gaan daar met een goed gevoel heen, we hebben de laatste zes wedstrijden op rij gewonnen. Wij kunnen vol vertrouwen daarheen gaan."

Lees meer: