Rafael van der Vaart komt superlatieven tekort: "Pirlo van PSV"

Rafael van der Vaart
Rafael van der Vaart Foto: © Pro Shots

Rafael van der Vaart geniet van het spel van PSV-middenvelder Joey Veerman. De voormalig Nederlands international vergelijkt de Volendamse middenvelder zelfs voorzichtig met een Italiaanse legende.

"Ik heb hem ooit de Pirlo van Heerenveen genoemd, nu vind ik hem de Pirlo van PSV", vertelt Van der Vaart voorafgaand aan het duel tussen PSV en Borussia Dortmund bij Ziggo Sport. "Hij is flegmatiek en elke aanval begint bij hem. Hij draait altijd open en wil altijd naar voren."

Als er beelden worden getoond van het duel tegen Sevilla gaat Van der Vaart verder. "Deze bal bijvoorbeeld: die kan bijna niemand geven. In Nederland sowieso niet en in Europa heb je er misschien vier of vijf die ballen zo op maat kunnen geven op dit niveau. "Ik was heel benieuwd of hij het aankon in de Champions League, het allerhoogste niveau. Dat ben ik nog steeds, omdat ik af en toe het gevoel heb: het moet wat sneller bij hem", aldus Van der Vaart.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
21/12
FC Utrecht
12:15
PSV
za
10/01
PSV
20:00
Excelsior
za
17/01
Fortuna Sittard
20:00
PSV
za
24/01
PSV
20:00
NAC Breda
zo
1/02
PSV
14:30
Feyenoord
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 15 29 40
2 Feyenoord 15 23 34
3 NEC Nijmegen 16 14 28
4 Ajax 15 8 26
5 FC Groningen 16 3 26
6 AZ 15 4 25
7 FC Utrecht 15 6 22
Bekijk de hele stand