PSV'er evenaart Cristiano Ronaldo: "Het verschil maken is mijn werk"

Cristiano Ronaldo in het shirt van Portugal
Cristiano Ronaldo in het shirt van Portugal Foto: © Pro Shots

PSV speelde dinsdagavond in de absolute slotfase alsnog gelijk tegen Olympiakos. Ricardo Pepi haalde in blessuretijd de trekker over en bepaalde de eindstand van het Champions League-duel op 1-1.

"Die goal was een special one, ja. Ik dacht dat de keeper ’m pakte, maar gelukkig ging-ie erin", wordt Pepi geciteerd door het Eindhovens Dagblad. De Amerikaan moest tegen Olympiakos opnieuw genoegen nemen met een plaats op de reservebank. "Helaas is dat niet mijn beslissing, maar van de man naast me", verwijst Pepi met een knipoog naar Bosz, die naast hem zat op de persconferentie.

"En ik twijfel nooit aan zijn beslissingen", gaat hij verder. "Natuurlijk heeft het ook te maken met de lange hamstringblessure die ik gehad heb. Het is een beetje een fysieke rollercoaster geweest, mijn lichaam was niet altijd stabiel. Maar ik kom langzaam terug op mijn niveau, terug in het ritme."

Pepi was dus in blessuretijd trefzeker voor PSV en dat is bepaald niet de eerste keer. In november 2023 scoorde hij in de extremis de 2-3 tegen Sevilla, terwijl vorig seizoen hij datzelfde kunstje flikte tegen Shakhtar Donetsk. Met zijn derde 'game changing' treffer in de Champions League komt hij op gelijke hoogte met Cristiano Ronaldo en Sergio Aguëro. 

"Ach, dat is mijn werk. Het verschil maken, het team helpen en scoren. Ik ben blij dat dat vandaag gelukt is. En dat in een moeilijke sfeer en wedstrijd. Het was niet onze beste duel, maar goed: dit punt is cruciaal. Het maximaal haalbare resultaat? Nou, we wilden de drie punten, natuurlijk. Maar als je de wedstrijd bekijkt, zou ik zeggen: niet het beste resultaat, maar wel goed en belangrijk", aldus Pepi.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
22/11
NAC Breda
16:30
PSV
zo
30/11
PSV
12:15
FC Volendam
za
6/12
SC Heerenveen
16:30
PSV
za
13/12
PSV
20:00
Heracles Almelo
zo
21/12
FC Utrecht
12:15
PSV
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 12 23 31
2 Feyenoord 12 19 28
3 AZ 12 7 24
4 Ajax 12 5 20
5 FC Utrecht 12 6 19
6 FC Groningen 12 0 19
7 NEC Nijmegen 12 9 18
Bekijk de hele stand