PSV-winst geflatteerd? "Dan scoort Liverpool wel vier keer"

Couhaib Driouech maakt de 1-3
Couhaib Driouech maakt de 1-3 Foto: © Pro Shots

PSV won op woensdagavond met liefst 1-4 van Liverpool. Boudewijn Zenden is bij Ziggo Sport is men lovend over de prestaties van PSV, dat een aantal keer ook goed weg wist te komen.

"Ongekend hoor, er zijn momenten dat je met geknepen billen zitten. Liverpool had een aantal goede kansen. Driouech scoort twee keer aanvaller en als je de eerste helft ziet, dan zie je dit totaal niet aankomen", is het lovende commentaar van Zenden bij Ziggo Sport.

Waren de Eindhovenaren soeverein in Liverpool? "Soeverein is niet het juiste woord, want PSV stond een aantal keer flink met de muur tegen de muur. Je had het geluk soms aan je zijde, je stond op de juiste plekken, aanvallen die op de juiste momenten onderbreken worden. Maar de kunst is om het daarna uitstekend uit te spelen."

"Tegen Liverpool komen er ruimtes. Aan beide kanten waren er mogelijkheden, maar PSV speelt ze beter uit. Voor Liverpool staat vooral het resultaat. Slot zei al dat Liverpool niet slecht speelde, maar de resultaten zijn niet wat je verwacht. Dat staat en dat doet pijn", wordt er vervolgd door Zenden.

"Het is ook de verdienste van de keeper van PSV en de verdediging om er op de juiste momenten tussen te zittne. Maar als je op de juiste momenten scherp bent en je zit in de flow, dan scoort Liverpool wel vier keer. Maar ze missen die flow", zegt de commentator ter plekke. "PSV is groeiende. Dat hebben we gezien de laatste weken", besluit hij. 

Zet in op PSV tegen FC Groningen!

PSV speelt zondagmiddag de uitwedstrijd tegen FC Groningen. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties