'PSV verbreekt transferrecord: Itakura duurste aankoop ooit'

Ko Itakura tegen Bayern Leverkusen
Ko Itakura tegen Bayern Leverkusen Foto: © BSR Agency

De kans is aanwezig dat PSV een gigantisch bedrag neer moet tellen voor de verdediger Ko Itakura. De Eindhovenaren willen daarnaast Renan Lodi naar Eindhoven halen.

Het Eindhovens Dagblad meldt dat PSV nog altijd bezig is met Itakura. De kans is aanwezig dat de Eindhovenaren een recordbedrag neer moeten tellen voor de verdediger, want Borussia Mönchengladbach wil niet voor minder dan vijftien miljoen euro meewerken. Meer dan vijftien miljoen betaalde PSV nog nooit. 

PSV heeft volgens het ED nog 25 tot 30 miljoen euro te bestede, ook Lodi moet overkomen van Al Hilal. De linksback wordt naar alle waarschijnlijkheid op huurbasis overgenomen van de Saudische topclub, maar verdient daar een gigantisch salaris.

Zet in op PSV tegen NAC Breda!

PSV speelt zaterdagavond de thuiswedstrijd tegen NAC Breda. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties