Samenvatting: PSV stort compleet in en gaat onderuit tegen Go Ahead

PSV heeft zaterdag opnieuw verloren van Go Ahead Eagles. Na de eerdere nederlaag in de halve finale van de TOTO KNVB Beker ging het zaterdag ook in de competitie mis tegen de ploeg uit Deventer. De mannen van Peter Bosz gingen met 3-2 ten onder.

Ismael Saibari noteerde aan de Vetkampstraat de eerste poging op doel. Zijn schot werd gepakt door doelman Jari De Busser. Daarna kreeg de ploeg van Bosz nog wat mogelijkheden, maar het was Go Ahead Eagles dat scoorde. Oliver Antman gleed binnen. Niet lang daarna viel de 1-1. Luuk de Jong kopte knap binnen.

Vier minuten later sloeg PSV opnieuw toe. Een schot van Noa Lang werd aangeraakt door een Go Ahead-speler en viel binnen. In de tweede helft ging het echter alsnog mis voor PSV. Na een uur spelen leek de bal op de stip te gaan na een overtreding van De Jong, maar de VAR draaide dat terug, waarna er een vrije trap werd gegeven. Die bal ging uiteindelijk over.

Daarna kwam PSV opnieuw goed weg. De 2-2 werd afgekeurd vanwege buitenspel. Twee minuten later werd de gelijkmaker alsnog gemaakt. Victor Edvardsen passeerde Walter Benítez. Vlak voor tijd sloeg Go Ahead Eagles nog een keer toe. Antman schoot binnen en bezorgde PSV opnieuw een nederlaag.

Lees meer:
0 reacties