'PSV staat voor een keepersdilemma': "Dat weet ik dan nog niet"

Joël Drommel tegen Juventus
Joël Drommel tegen Juventus Foto: © Pro Shots

Tijdens de VI Podcasts bespreken Björn van der Doelen en Marco Timmer de opvallende prestatie van PSV’s tweede doelman, Joël Drommel, na de zware nederlaag tegen Juventus in de Champions League. Drommel mocht starten onder de lat omdat eerste keeper Walter Benítez afwezig was vanwege de geboorte van zijn kind. De heren zijn vol lof over de stand-in keeper.

Björn van der Doelen zegt enthousiast: "Wat ik tof vond om te zien, is dat Drommel het heel goed deed. Dat gezeik is nou voorbij." Marco Timmer beaamt dit en vult aan: "Hij maakt ook na afloop een rustige, sterke indruk, stabiel. Zo van: 'hé, ik ben bij PSV, ik heb het goed naar m’n zin hier.'"

Hoewel Walter Benítez tegen Fortuna Sittard waarschijnlijk weer beschikbaar is, blijft het de vraag of hij direct zal spelen. "Je gaat dan voor het derde seizoen op rij op de bank zitten, kun je dat dan wel?", vraagt Timmer zich af. "Als ik er in kom, ben ik er dan klaar voor? En dat is nu en dat is wat het is." Björn is het ermee eens: "We weten nu gewoon, dat is één wedstrijd, maar hij deed het heel goed."

Timmer voegt toe: "Kindje is geboren, Benítez zal er wel zijn tegen Fortuna Sittard, maar of hij speelt, dat weet ik dan nog niet. Misschien dat Drommel toch wel speelt." Van der Doelen wijst erop dat Benítez door de geboorte niet heeft kunnen trainen, wat mogelijk in Drommels voordeel werkt.

PSV staat dus voor een keepersdilemma, maar één ding is zeker: Joël Drommel heeft zijn visitekaartje afgegeven.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
30/03
PSV
14:30
Ajax
za
5/04
FC Groningen
20:00
PSV
za
12/04
PSV
20:00
Almere City
do
24/04
FC Twente
21:00
PSV
za
3/05
PSV
21:00
Fortuna Sittard
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 25 35 63
2 PSV 25 45 55
3 FC Utrecht 26 7 49
4 FC Twente 25 19 46
5 Feyenoord 24 21 44
6 AZ 24 16 43
7 Go Ahead Eagles 25 6 41
Bekijk de hele stand