PSV pakt Philips Stadion aan: "Betere voorzieningen voor de fans"

Het Philips Stadion, uitzicht op de Oost-tribune
Het Philips Stadion, uitzicht op de Oost-tribune Foto: © Pro Shots

PSV sleutelt aan de selectie voor volgend seizoen, maar dat is niet het enige waaraan gewerkt wordt. De Eindhovenaren zitten ook in een verbouwing van het Philips Stadion en willen op den duur het onderkomen ook uitbreiden.

PSV wil op termijn toe naar een capaciteit van 45.000, zo'n 10.000 stoeltjes meer dan nu. "De onderzoeken lopen, de plannen worden gemaakt en PSV koerst op bouwen in 2030", weet PSV-watcher Marco Timmer van Voetbal International. De journalist geeft aan dat er momenteel al wel aan de noordtribune wordt gewerkt. 

"De boel is gestript, de buitenzijde wordt dicht gebouwd en er komt nieuw sanitair en betere cateringvoorzieningen voor de fans", aldus Timmer. De kosten van de verbouwing worden geschat op zo'n 14 miljoen euro, een bedrag wat PSV uit eigen middelen betaalt. Voor de start van het nieuwe seizoen moet de verbouwing.

Lees meer:
0 reacties