PSV op rapport: twee onvoldoendes na gelijkspel tegen Dortmund
PSV heeft dinsdagavond in eigen huis niet weten te winnen van Borussia Dortmund. De Eindhovenaren kwamen niet verder dan 1-1 in de achtste finales van de Champions League.
Aanvallend maakte de ploeg van Peter Bosz met name in de eerste helft veelvuldig de verkeerde keuzes, waardoor PSV niet écht een vuist kon maken. Dat is ook terug te zien in de cijfers van Voetbal International. En vooral de cijfers van Johan Bakayoko en Hirving Lozano spreken boekdelen.
Beide vleugelaanvallers kwamen niet echt in het stuk voor in het Philips Stadion. Lozano stroomde over van goede wil, maar weinig acties van de Mexicaan slaagden. Ook Johan Bakayoko kwam zelden tot een goede actie en beide spelers worden dan ook als enige PSV'ers beoordeeld met een onvoldoende. De vleugelaanvallers krijgen een 5.
Cijfers Voetbal International: Benítez 6,5; Teze 6, Schouten 6,5, Boscagli 7 (90. Obispo -), Dest 6; Veerman 6,5, Saibari 6,5 (83. Mauro Júnior -), Tillman 7; Bakayoko 5, De Jong 7, Lozano 5 (75. Pepi -).