PSV moet sterkhouder missen in CL-duel tegen Bayer Leverkusen

Peter Bosz
Peter Bosz Foto: © BSR Agency

PSV speelt woensdagavond de tweede wedstrijd in de Champions League. Na de zeperd tegen Union Sint-Gillis gaat de ploeg van trainer Peter Bosz op jacht naar eerherstel, al moet dat gedaan worden zonder Sergiño Dest.

Dit weet PSV-watcher Rik Elfrink van het Eindhovens Dagblad te melden. De vleugelverdediger is niet met de Eindhovense spelersgroep meegereisd naar de BayArena, waar het duel woensdagavond gespeeld wordt. Dest miste afgelopen zaterdag ook al de wedstrijd Excelsior-PSV en men hoopte de Amerikaan klaar te stomen voor woensdagavond. Dat is dus klaarblijkelijk niet gelukt.

Door de 1-3 nederlaag tegen Union Sint-Gillis staat PSV al snel voor een cruciale wedstrijd in de Champions League. Gaat de ploeg van Bosz woensdagavond opnieuw onderuit, dan wordt het overleven van de competitiefase nu al een enorm zware opgave. Na Bayer Leverkusen speelt PSV in het miljardenbal nog tegen Napoli, Olympiakos, Liverpool FC, Atlético Madrid, Newcastle United en Bayern Münche.

Lees meer:
0 reacties