PSV krijgt slecht nieuws: "Meeste clubs kunnen hem niet betalen"

Carlos Aalbers van NEC
Carlos Aalbers van NEC Foto: © Pro Shots

NEC-directeur Carlos Aalbers laat weten dat Kodai Sano niet zomaar op te pikken is bij NEC. De middenvelder, die naar verluidt in de belangstelling zou staan van Ajax, Feyenoord en PSV, heeft een hoog prijskaartje. 

Sano is dit seizoen een van de sterkhouders van NEC en speelde zich in de kijker van de traditionele topclubs. "We hebben voor Sano een mooi prijskaartje in gedachte. Ik ga niet zeggen welk bedrag, maar ik denk dat de meeste clubs hem niet kunnen betalen", laat Aalbers weten aan De Gelderlander. "Als clubs een basisspeler van ons willen kopen, moeten ze extra betalen, omdat het halverwege het seizoen is en we met iets moois bezig zijn."

Aalbers is groot fan van Sano en kent geen twijfel of de Japanner een stap omhoog aankan. "Hij is in alles een topspeler aan het worden. Ik zie hem dus via NEC meteen ook naar de top gaan", besluit de directeur van de Nijmegenaren. 

Lees meer:
0 reacties