PSV krijgt advies: "Hij kan helpen tegen betere tegenstanders"

Joey Veerman
Joey Veerman Foto: © Pro Shots

Rik Elfrink van het Eindhovens Dagblad denkt dat PSV voetballend nog beter kan worden. Dat baseert hij op het feit dat Joey Veerman waarschijnlijk weer gaat spelen.

De journalist geeft aan dat PSV een belangrijke middenvelder terug heeft. “Joey Veerman lijkt weer een uur te kunnen spelen, en Jerdy Schouten waarschijnlijk dertig minuten. Zij kunnen elkaar in Heerenveen afwisselen en PSV een wat ander aanzicht geven dan in de fletse eerste helft in Brest.”

Volgens Elfrink kan PSV nog beter worden door de terugkeer van Veerman. Hij blikt daarmee terug op de monsterzege die PSV vorig jaar boekte in het Abe Lenstra Stadion. “Nóg meer voetbal in de ploeg kan PSV helpen om tegen betere tegenstanders eventuele druk te voorkomen en zelf in alles het initiatief te nemen. Een bijna perfecte wedstrijd speelde PSV vorig jaar op die manier in Heerenveen, toen het zelfs 0-8 werd.

Echter, de clubwatcher geeft aan dat Bosz nu niet meer terugkijkt op het duel bij SC Heerenveen van vorig jaar. “Hij ziet geen enkel mentaal voordeel na die monsterzege. De ploegen zijn veranderd en er is met Robin van Persie een nieuwe trainer in Heerenveen”, aldus Elfrink.

Zet in op PSV tegen SC Heerenveen!

PSV speelt vrijdagavond de thuiswedstrijd tegen SC Heerenveen. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties